Stephen Joseph sponke za lase Božiček so popoln praznični dodatek, s katerim bo vsaka pričeska zasijala v čarobnem decembrskem vzdušju. V kompletu prejmete 6 kovinskih lasnic, okrašenih z igrivimi božičnimi motivi in bleščečimi detajli, ki poskrbijo za dodatno iskrico.
Sponke so zasnovane tako, da lepo držijo lase na mestu, hkrati pa so nežne do otroških las. Idealne so za vsakodnevno nošenje v prazničnih dneh, za fotografiranja, šolske prireditve ali kot prikupen dodatek k božični opravi. Vaša deklica jih bo z veseljem izbrala za svojo popolno praznično pričesko.
Lastnosti seta:
– 6 kovinskih sponk z božičnimi motivi
– Bleščeči dekorativni dodatki
– Enostavno čiščenje z vlažno krpo
– Velikost embalaže: približno 17,8 × 8,9 cm
Proizvajalec: Stephen Joseph Inc., Lubbock, Texas, ZDA
Opozorilo:
Izdelek ni primeren za otroke mlajše od 3 let zaradi nevarnosti zadušitve z majhnimi delci. Pred prvo uporabo odstranite vso embalažo in etikete.
